چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ - May 23, 2018

کدخبر : 5694
پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

آمادگی کامل راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد برای سفرهای تابستانی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد گفت: مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد برای سفرهای تابستانی و خدمت به مسافرین در فصل تابستان آمادگی کامل دارند.

به گزارش روابط عمومي اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد،مهندس یونس ارشادی با اشاره به ناوگان فعال شهرستان بیان داشت:در بخش حمل و نقل شهرستان گناباد از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است به طوری که در قسمت حمل و نقل کالا در کشور با داشتن بیشترین ناوگان حمل و نقلی برون شهری این شهرستان از اهمیت بسیاری برخوردار است و در بخش حمل و نقل مسافر نیز در حال حاضر۴۰ دستگاه اتوبوس، ۶۰ دستگاه ميني بوس و ۲۷  دستگاه خودرو سواري در ناوگان عمومي به ارائه خدمات مسافران مي پردازند.


وي ضمن اعلام اينكه در حال حاضر بيش از ۲۵۰۰ راننده در شهرستان در حال فعاليت هستند و از اين تعداد بیش از ۲۰۰ راننده در بخش جابجايي مسافر فعاليت دارند، تاكيد كرد : بررسي سلامت و تجارب رانندگان يكي از مهمترين اولويت هاي كاري اين اداره در جهت ايمني و آرامش مسافران در طول سفر مي باشد كه تا كنون با پيگيري هاي مستمر و اجراي دوره هاي آموزشي ويژه رانندگان در اين بخش به اين مهم دست يافته ايم.
ارشادی افزود : تجارب و سلامت رانندگان از جمله شاخص هاي مهم ناوگان هاي عمومي این شهرستان و استان مي باشد كه اين گام مثبت در ناوگان مسافربري نويد بخش سفري ايمن و آرام براي مسافران است.
وی  درخصوص مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی گفت : در حال حاضر یک مجتمع خدمات رفاهي بين راهي با امكانات لازم پذيراي ارائه خدمات به مسافران و هموطنان مي باشد كه نظارت بر اين مجتمع ها از جمله اولويت برنامه هاي این اداره بخصوص در ايام سفرهاي تابستاني محسوب مي شود.
ارشادی در پايان با اشاره به سيستم هاي ارتباطي اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد خاطر نشان کرد : مسافران با مشاهده هر گونه تخلفي در طول سفر مي توانند با شماره تلفن های ۵۷۲۵۱۸۱۴ و ۵۷۲۵۸۵۷۰ و همچنين از طريق تلفن گويا ۱۴۱ با اين اداره تماس حاصل نمايند و در جهت خدمات بهتر انتقادات و پيشنهادات خود را از طريق سيستم هاي ارتباطي اين اداره اعلام كنند.

نظرات بازدید کنندگان
دیدگاه شما

css.php