چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ - May 23, 2018

کدخبر : 5504
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰

افتخار آفرینی مهدی رمضانی در بخش شعر نو و سارا جوابخت در رشته فیلم کوتاه در بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از کسب دو تندیس و مقام برتر در بزرگترین رخداد فرهنگی و هنری دانشگاه ‌ها و مراکز آموزش عالی کشور توسط دو نفر از کارکنان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش نامه گناباد؛محمد شمسی ثانی با اعلام این خبر گفت: ۴۴ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه به عنوان نامزد در بخش‌ های مختلف مرحله نهایی هشتمین دوره این جشنواره شرکت کردند و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در سه بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی و بخش ادبی، بخش فیلم و هنرهای تجسمی و همچنین بخش تئاتر ، موسیقی و مشاعره در تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: مهدی رمضانی اول از اساتید کانون ادبی خلوتگاه قلم دانشگاه علوم پزشکی گناباد موفق به کسب رتبه اول در بخش شعر نو این جشنواره شد.

شمسی ثانی افزود: همچنین سارا جوانبخت کارشناس مسئول انجمن‌ های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز موفق شد در این جشنواره ، رتبه اول رشته فیلم کوتاه در بخش هنرهای نمایشی را برای فیلم «برای پدر» کسب کند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: مراسم اختتامیه بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی و بخش ادبی با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت و حدود ۸۵۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار شد.

همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد کسب مقام برتر شعر نو را به مهدی رمضانی تبریک گفت”کسب مقام نخست شعر در هشتمین جشنواره سراسری دانشگاههای کشور به وسیله شاعر گرانقدر استاد مهدی رمضانی افتخار بزرگی است که نصیب جامعه ادبی و هنری شهرستان گناباد گردیده است .ضمن عرض تبریک به ایشان توفیق روز افزون همه هنرمندان گناباد را در عرصه های مختلف از درگاه خداوند منان خواهانیم”.

 

دیدگاه شما

css.php