یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷ - February 17, 2019

کدخبر : 6038
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱

جمعی از مردم گناباد جشن نوروز را با معلولین ذهنی شهید کامیاب گناباد برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار نامه گناباد امروز دوم فروردین 1397 هنرمندان گنابادی همه‌ی توان خود را به مرکز توان بخشی و نگهداری معلولین ذهنی شهید کامیاب گناباد آوردند تا معلولین ذهنی این مرکز را در آغاز سال شاد کنند و روزی خوش را برای آنها رقم زنند.

جمعی از مردم گناباد و رییس سازمان بهزیستی خراسان رضوی جشن نوروز را در کنار معلولین ذهنی شهید کامیاب گناباد بر گزار کردند.


به گزارش خبرنگار نامه گناباد امروز دوم فروردین ۱۳۹۷ هنرمندان گنابادی همه‌ی توان خود را به مرکز توان بخشی و نگهداری معلولین ذهنی شهید کامیاب گناباد آوردند تا معلولین ذهنی این مرکز را در آغاز سال شاد کنند و روزی خوش را برای آنها رقم زنند.
رییس سازمان بهزیستی خراسان رضوی در این مراسم گفت : از اینکه شما مردم جشن عیدانه خود را با معلولین این مرکز آغاز کرده اید جای تشکر دارد .

حمید پوریوسف ادامه داد: روز اول فروردین به عنوان سندرم داون نام گذاری شده است که باید پیش گیری های لازم در خصوص این آسیب مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: در مرکز توان بخشی و نگهداری معلولین شهید کامیاب گناباد یکصد و ده معلول ذهنی نگه داری می شود که بیشتر آنها مجهول الهویه هستند و مبتلا به سیندروم داون هستند.

مدیر عامل مرکز توان بخشی و نگه داری معلولین ذهنی شهید کامیاب در گفتگو با خبرنگار نامه گناباد گفت : هدف از بر گزاری این جشن عیدانه شریک ساختن مردم در شادی و جشن معلولین ذهنی است.

محمد سابقی افزود : قرار گرفتن این معلولین در فضای جشن و شادی تاثیر خوبی در روحیه آنها می گذارد.

وی در خصوص ساختمان در حال احداث این مرکز گفت : فندانسیون ساختمان با هزینه سیصد میلیون تومان به پایان رسیده است و برای تکمیل آن نیاز به همت خیرین شهرستان است.

 

دیدگاه شما

css.php