دوشنبه ۱ بهمن ۹۷ - January 21, 2019

کدخبر : 6034
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲

دادستان گناباد : در صورت شکایت فرهنگیان گناباد، به موضوع مطالب منتشره در فضای مجازی رسیدگی می شود .

دادستان گناباد گفت : در صورت شکایت فرهنگیان گناباد به موضوع نشر مطالبی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است ، رسیدگی می شود .

دادستان گناباد گفت : در صورت شکایت فرهنگیان گناباد به موضوع نشر مطالبی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است ، رسیدگی می شود .


به گزارش خبرنگار نامه گناباد ظهر امروز حمید رضا بنی اسدی در جلسه شورای آموزش و پرورش گناباد افزود : مطالبی که اخیرا در خصوص فرهنگیان و آموزش پرورش در فضای مجازی مطرح شده است در صورت شکایت فرهنگیان قابل پی گیری است.
وی ادامه داد : متاسفانه در خصوص استفاده از فضای مجازی و استفاده از دنیای تکنولوژی فرهنگ سازی خوبی نشده است.
وی در خصوص صدمات غیر عمدی در فضاهای آموزشی گفت : مسبب این صدمات توسط کارشناسان تعیین می شود و در صورت اعتراض قابل تجدید نظر هم می باشد.

رییس آموزش و پرورش گناباد نیز در این جلسه گفت : اخیرا در یکی از سایت ها مطلبی همراه توهین و کذب علیه فرهنگیان منتشر شده است که وسیله ناراحتی این قشر را فراهم کرده است.
هادی محمد پور ادامه داد : بعضی از مدیران کانالهای تلگرامی خود را در جایگاه تعیین کسب تکلیف برای آموزش و پرورش می دانند و چون موضوعی در راستای انتظار آنها پیش نمی رود اقدام به توهین می کنند.
وی گفت : چندی قبل در یکی از مدارس تنبیه بدنی نسبت به یکی از دانش آموزان صورت می گیرد که در نهایت با رضایت ولی این دانش آموز، موضوع از جهت قضایی پی گیری نمی شود و یکی از کانالها در مقام تعیین تکلیف مطالبی را منتشر می کند که توهین آمیز و غیر منطقی است.
وی ادامه داد : یکی از سایت ها نیز با ادبیاتی توهین آور معلمان یک مدرسه را متهم کرده است که دانش آموزان را تشویق به تعطیل کردن مدرسه در روز های پایانی سال کرده اند.
محمد پور اضافه کرد : اگر معلمی تخلف کرده باشد از ناحیه حراست آموزش و پرورش مورد بازخواست قرار می گیرد، اما اینکه همه ی معلمان به گرفتن پول مفت و یا اینکه فقط پنج ماه از سال را کار می کنند متهم شوند، قابل گذشت نیست و تقاضای ما این است که مدعی العموم به این تخلفات رسیدگی کند.
امام جمعه گناباد نیز در این جلسه گفت : انتشار مطالب توهین آور فقط منحصر به علیه آموزش و پرورش نیست.
حجه الاسلام صادقی اضافه کرد : مردم خود عاقل هستند و تحت تاثیر این جو سازی ها قرار نمی گیرند.
فرماندار گناباد نیز با تجلیل از برگزار کنندگان همایش یادواره شهدای دانش آموز گفت : این یادواره با تمرکز بر سیره پروژه در نوع خود بی مانند بود.
محمد علی نبی پور اضافه کرد : چه بسا در بعضی از یادواره های شهدا مطالبی بر اساس انگیزه های سیاسی گفته شود که قابل قبول نباشد اما در این همایش تمام مقالات بر اساس تحقیق و پژوهش ارایه شد که محل تردید نیستند.

دیدگاه شما

css.php