شنبه ۲۵ آذر ۹۶ - December 16, 2017

کدخبر : 5854
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸

روبروی بیمارستان علامه بهلول گناباد استعداد قتل گاه شدن را دارد.

اگر پروژه کشتار گاه دام در گناباد هنوز به سرانجام نرسیده است غمی نیست چون روبروی بیمارستان علامه بهلول استعداد فوق العاده ای برای تبدیل شدن به یک کشتارگاه انسانی را دارد.

با افتتاح فاز اول بلوار وحدت از طرف نوقاب وضعیت خوبی برای عبور و مرور وسایل نقلیه فراهم شده است اما ادامه این بلوار به طرف به بیمارستان علامه بهلول رها شده است و عرض کم جاده مشکلات ترافیکی عجیبی را به وجود آورده است.
یکی از کارمندان بیمارستان علامه بهلول به نگارنده گفت : وسایل نقلیه از طرف نوقاب با سرعت زباد ناگهان به یک جاده کم عرض در روبروی بیمارستان می رسند و بل توجه به ترافیک این منطقه هر لحظه امکان تصادف وجود دارد.
هادی سعیدی اضافه کرد : حتی چند نفر از کارکنان بیمارستان نیز دچار حادثه شده اند.
وی ادامه داد : تصادفات منجر جرح زیادی در روبروی بیمارستان صورت گرفته است.
رییس اداره راهنمایی و رانندگی گناباد نیز با تایید معضل ترافیکی در مقابل بیمارستان علامه بهلول گفت : معضل ترافیکی مقابل بیمارستان علامه بهلول به‌علت اینکه بازگشایی لازم جهت احداث بلوار اجرا نشده است، به وجود آمده است.
سرهنگ علی دلیری اضافه کرد : شهرداری گناباد به محوریت ریاست محترم شورای ترافیک پی گیر هماهنگی لازم بین اشخاص و ادارات مربوطه که مالک زمین های معارض با اجرای بازگشایی بلوار می باشند هستند تا این تعریض صورت بگیرد
وی گفت : جهت جلوگیری از تصادفات و آرام سازی تردد در بلوار وحدت (مقابل بیمارستان علامه بهلول) راهکارهای کوتاه مدت پیشنهاد و مصوب شده است
دلیری اضافه کرد : از جمله این پیشنهادات ایجاد سرعت گیر هایی به فاصله ۱۵۰ متری از ورودی بلوار. دکتر مهدی زاده تا پیچ بعد از بیمارستان می باشد که هنوز اجرا نشده است.
یکی فرد آگاه که نخواست نامش افشا شود نیز گفت : یکی از معارضین بازگشایی بلوار وحدت در مقابل بیمارستان علامه بهلول اداره اوقاف و امور خیریه می باشد که با حکم مرجع قضایی اجرا ی بازگشایی بلوار را متوقف کرده است
وی ادامه داد : چندین جلسه با حضور شهرداری و اداره اوقاف و امور خیریه گنابادو مسوولین شهرستان انجام شده است توافقاتی نیز شده اما هنوز اجرا نگردیده است گویا این توافق نامه باید در استان به تصویب اداره کل اوقاف استان برسد.
نایب رییس شورای اسلامی گناباد نیز گفت : توافق با اداره اوقاف جهت واگذاری زمین برای اجرای بازگشایی صورت گرفته است.
علیرضا موحد گفت : تا پایان مهر ماه سال جاری مشکل ترافیکی بلوار وحدت به ویژه مقابل بیمارستان علامه بهلول حل خواهد شد.
و اما هر چه از اجرای بازگشایی بلوار وحدت بگذرد امکان به وجود آمدن یک فاجعه انسانی بیشتر می شود.
یکی از شهروندان اهل نوقاب که از بلوار وحدت تردد می کند نیز به نگارنده گفت : بلوار وحدت نیاز به روشنایی بیشتری دارد و در صورتیکه که وضعیت این گونه باشد شاهد حوادث ترافیکی خواهیم بود.
مرتضی رمضانی ادامه داد : جایگاه توقف وسایل حمل و نقل مسافر در مقابل بیمارستان علامه بهلول باید سامان دهی بهتری گردد.
عزیزان مسوول دانسته باشند که روشنایی بلوار وحدت به ویژه محل و منطقه بیمارستان علامه بهلول مشکل دارد و این معضل نیز علاوه بر کم عرض بودن محل عبور. وسایل نقلیه از عواملی می باشد که می تواند مشکل آفرین می باشد.

گزارش:صادق ایزدی گنابادی

نظرات بازدید کنندگان
  1. درود بر عمو صادق رها نکنید این موضوع را تا به سر انجام برسد .ممنون از همه شما

دیدگاه شما

css.php