یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷ - February 17, 2019

کدخبر : 6113
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷

رکورد شکنی عکاس گنابادی با ۹ عکس در جشنواره بین المللی عکس AQUA کشور تاجیکستان

9 عکس از آقای جواد پرست به جشنواره بین المللی عکس AQUA 2018 کشور تاجیکستان راه یافت. عکسهای این هنرمند در بخشهای سفر، آزاد، آب و مردم جشنواره پذیرته شده است.

۹ عکس از آقای جواد پرست به جشنواره بین المللی عکس AQUA 2018 کشور تاجیکستان راه یافت. عکسهای این هنرمند در بخشهای سفر، آزاد، آب و مردم جشنواره پذیرته شده است.

 

این جشنواره توسط سروش بین المللی تاجیکستان با همکاری فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (FIAP) برگزار می گردد. عکسهای راه یافته به این جشنواره ضمن ثبت در آرشیو FIAP به نام عکاس، برای دریافت القاب FIAP نیز محاسبه خواهد شد و عکسهای هنرمندان در بخش مسابقه جشنواره برای دریافت مدال طلای فیاپ و مدالهای طلا نقره و برنز FPC و IAAP با هم به رقابت می پردازند.
آثار آقای جواد پرست در گذشته نیز در جشنواره بین المللی عکس نوروز کشور تاجیکستان ۲۰۱۷ و در بیش از ۲۰ جشنواره معتبر داخلی به نمایش درآمده و ۱۲ جایزه از جشنواره های مختلف نیز در کارنامه ایشان دیده می شود.
این هنرمند از اعضای فعال کانون عکس انجمن سینمای جوان گناباد بوده و تا کنون ۳ بار به عنوان عکاس برتر جشنواره های شهرستان گناباد معرفی شده اند.

دیدگاه شما

css.php