دوشنبه ۱ بهمن ۹۷ - January 21, 2019

کدخبر : 5969
پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

سرپرست سابق هلال احمر گناباد :دلیل استعفایم فقط به دلیل دخالت سیاسیون در حوزه هلال احمر بود .

سرپرست سابق هلال احمر گناباد گفت : تنها دلیل استعفای من از سرپرستی هلال احمر گناباد دخالت سیاسیون در این حوزه بود .
به گزارش نامه گناباد صبح امروز علی برومند در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید هلال احمر گناباد افزود : به دلیل اینکه دوره مدیریت من در هلال احمر گناباد کوتاه بود و شاید شایعاتی در بدنه جامعه ایجاد شده باشد لازم است جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی را ارایه دهم .
وی گفت : خوشحال هستم که در دوره مدیریت خود نتوانستم در برابر زیاده خواهی و باج خواهی سکوت کنم .
برومند اضافه کرد : قبل ازاینکه وارد حوزه مدیریت هلال احمر بشوم دوستی به من گفت که سرپرست که شدی یک گوش را در کن یک گوش را دیوار و من روحیه ام طوری بود که نتوانستم در برابر بعضی از دخالت ها بی تفاوت باشم .
برومند با بیان اینکه در دوره مدیریت خود سعی کردم که هلال احمر را از کشمکش های سیاسی دور نگه دارم گفت : من در دوره خدمت خود از صفر شروع کردم  و به سرپرستی هلال احمر گناباد رسیدم و هرگز دنبال لابی گری نبودم اگر بودم در دوران نمایندگی دکتر رجایی این کار را می کردم .
وی گفت : به صراحت عرض کنم که. مسوولین سیاسی شهرستان به شکل مویرگی در سطح کارمندان و حتی شورای اجرایی هلال احمر گناباد دخالت کردند و کار در این مجموعه را با مشکل روبرو کردند.
وی گفت : اصل اول در هلال احمر بی طرفی است که متاسفانه مسوولین سیاسی شهرستان این اصل مسلم را زیر پا گذاشتند و قصد رسیدن به اهداف خود داشتند.

 

دیدگاه شما

css.php