یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷ - February 17, 2019

کدخبر : 6050
سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۹:۴۱

یک شاعر جانباز :همسرم نبود تا به حال مرده بودم

به گزارش نامه گناباد احمد علی نژاد در دیدار با جمعی از اعضای انحمن ادبی پروین گنابادی که به عیادتش رفته بودند افزود: شرمنده فداکاری و صبر و استقامت همسرم هستم،

یک شاعر جانباز : همسرم نبود تا کنون زیر خروارها خاک ،صد کفن پوسانده بودم .

به گزارش نامه گناباد احمد علی نژاد در دیدار با جمعی از اعضای انحمن ادبی پروین گنابادی که به عیادتش رفته بودند افزود: شرمنده فداکاری و صبر و استقامت همسرم هستم،

چندین سال است که با انواع بیماری دست و پنجه نرم می کنم و همسرم کسی است که تمام رنج مراقبت و نگه داری مرا به جان خریده است و اگر نبود تا به حال زیر خروارها خاک صد کفن پوسانده بودم .

این شاعر جانباز که از دوران جنگ عوارض شیمایی در ریه و ترکش خمپاره ای در کمر دارد اضافه کرد : در جبهه های جنوب مورد اصابت ترکش خمپاره قرار گرفتم، در بیمارستانی در اهواز دو روز بستری بودم ،خودم از روی تخت بلند شدم و به سمت خط مقدم جبهه رفتم، به من گفتند تو باید اینجا بستری باشی. گفتم اینجا مجروحینی هستند که بیشتر از من به تخت نیاز دارند من جای انها را نمی گیرم .

علی نژاد با تشکر از دکتر القاسی متخصص جراحی مغز و استخوان بیمارستان علامه بهلول گناباد گفت: واقعا دکتر القاسی یک انسان به تمام معناست. ایشان علاوه بر اینکه از نظر حرفه ای به کار خود وارد است از جهت نوع دوستی و انسانیت نیز به کمالاتی دست یافته است.

این جانباز دوران جنگ که اخیر از ناحیه ی گردن مورد عمل جراحی در بیمارستان علامه بهلول قرار گرفته است گفت: ای کاش دانشگاه علوم پزشکی گناباد ترتیبی اتخاذ کنند که پزشکانی مثل دکتر القاسی در گناباد ماندگار باشند.

علی نژاد در ادامه شعری در تقدیر از همسر خود قرائت کرد.

همسر این شاعر جانباز نیز گفت: همیشه خداوند را شکر گذارم ،پنج فرزند دارم که شکر خدا از نظر اخلاقی ،دینی سالم هستند.

وی ادامه داد : آقای علی نژاد هشت سال در جنگ و ده سال در بیت مقام معظم رهبری بودند و من این بچه ها را بزرگ کردم و از زندگی ام راضی هستم همیشه به فکر کسانی هستم که شرایط سخت تری از ما دارند و برای آنها دعا می کنم.

دیدگاه شما

css.php