دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ - July 23, 2018

کدخبر : 5767
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶

عملیات روکش ماسه و آسفالت راه کوهستانی کاخک به کریمو انجام شد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد:6 کیلومتر از راه کوهستانی کاخک به کریمو عملیات روکش ماسه آسفالت آن توسط پرسنل زحمتکش راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد انجام شد.

به گزارش روابط عمومي اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد،مهندس یونس ارشادی با اعلام این خبر بیان داشت :خوشبختانه در سالی که با نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال مزین شده توانستیم علاوه بر عملیات راهداری جاری انجام شده از ابتدای سال عملیات روکش آسفالت را در بسیاری از محورهای شهرستان انجام دهیم .


ارشادی یادآور شد : راه کوهستانی کاخک به کریمو یکی از راههای مورد نیاز آسفالت بود که راهداران این اداره از ابتدای سال پس از انجام چندین مورد اقدامات راهسازي همچون كوه بري، ترانشه برداري، اصلاح مسير، بازگشایی قنوها ، زيرسازي ، نصب تابلو و … ، عملیات آسفالت آن توسط ماشین آلات راهداری این اداره انجام و به اتمام رسید .


مهندس ارشادی خاطر نشان کرد : عملیات ماسه آسفالت این مسیر با مصرف  ۱۲۰۰ تن آسفالت و ۲۷ تن قیر به ارزش جمعا ۲ میلیارد ریال توسط این اداره به انجام رسید .
گفتنی است راه کوهستانی کاخک به کریمو محور مواصلاتی گناباد با شهرستان سرایان در خراسان جنوبی و مسیر تردد زائرین امام زاده سلطان محمد عابد (ع) نیز از سایر روستاها و شهرستانهای هم جوار می باشد .

دیدگاه شما

css.php