شنبه ۲۵ آذر ۹۶ - December 16, 2017

کدخبر : 5857
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۳۵

معاون فرماندار گناباد شبیه مدیران دهه شصت

محمود صادقی معاون فرماندار گناباد با اینکه از نظر سنی متعلق به. مدیران نسل دوم و یا حتی سوم انقلاب است به‌لحاظ رفتاری حقیر وی را شبیه به مدیران دهه شصت می بینم.

صراحت و سادگی

اولین ویژگی که در محمود صادقی وی را دهه شصت گونه کرده است دوری از تکلفات گفتاری و روی آوردن به سادگی و صراحت است.
به سادگی و صراحت آنچه  را که در دل می گذراند بیان می کند در انتقاد کردن صریح است و کنایه و لفافه را چندان نمی شناسد در گفتار ش گاهی ته لهجه ای نیز همراه دارد که بر بی تکلفی او دلالت دارد.
گفتم آدم بی تکبریست بارها در جلسات خبری دیده ام که در آوردن صندلی و یا آماده کردن جلسات همکاری می کند این رفتار از مدیران بعد از انقلاب فقط در دهه شصت دیده می شد.
عمل گرایی
میل به عمل گرایی و فاصله گرفتن از قفس نظریه پردازی نیز می تواند از خصوصیات معاون فرماندار گناباد باشد.
در یکی از جلسات خبری در خصوص صرفه جویی در مصرف برق صحبت می کرد که بلند شد و یکی از کولر های سالن فرمانداری را خاموش کرد.
یا در وسط تابستان طرح نظارت بر چگونگی مصرف برق در ادارات گناباد را به اجرا در آورد که همه نشانگر این است که میل به عمل گرایی در وجود او دیده می شود
خود انتقادی و احترام به مردم
محمود صادقی گاهی اوقات ابایی از خود انتقاد کردن نیز ندارد ؛او همچنین به ارباب رجوع ارج می گذارد
روزی دیدم در دفترش با حوصله به صحبت های یک ارباب رجوع گوش می کرد گرچه مطالبه آن ارباب رجوع تقریبا نشدنی بود با این وجود با صبر و حوصله وی را به بهترین نحو ممکن راهنمایی می کرد.
روزی معلولی از پله های فرمانداری بالا می رود تا با فرماندار دیدار کند از آن روز به بعد دو صندلی و یک میز به طبقه هم کف می آورد تا اگر معلولی بخواهد با فرماندار دیدار کند روی صندلی بنشیند و فرماندار از طبقه بالا پایین بیاید
این رفتار ها آدم ها را به یاد مدیران دهه شصت می اندازد
محمود صادقی از قلب دهه شصت بر صندلی مدیریت اواسط دهه نود نشسته است
محمود صادقی فرزند شهید هم هست روز کلنگ زنی پارک بانوان دیدگاه کمتر شنیده شده ای در مورد شهدا در یک. جمع دو یا سه نفری مطرح کرد که آدم را به یاد بچه ها جنگ و جبهه در دهه شصت می انداخت.

گزارش:صادق ایزدی گنابادی

دیدگاه شما

css.php