شنبه ۲۵ آذر ۹۶ - December 16, 2017

کدخبر : 5851
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰

مقامات مسئول در برابر نقض برجام از سوی آمریکا پاسخ کوبنده بدهند.

انتظار مردم انقلابی ایران از مسوولان و مقامات آن است که به هر نسبتی که آمریکا نقض بر جام می کند هم روشنگری داشته باشند و هم با راه اندازی سایت های تعطیل شده به شیطان بزرگ پاسخی کوبنده و قاطع بدهند.

به گزارش نامه گناباد حجه الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته گناباد افزود : سیاست دولت آمریکا آن است که علی رغم اعتراف آژانس انرژی اتمی مبنی براینکه ایران به تمام تعهدات خود عمل کرده است، ایران منفعتی از بر جام نبرد.
وی ادامه داد :ترامپ از یک سو برجام را بدترین معاهده می داند ولی آن را پاره هم نمی کند تا ناقض شمرده نشود ولی از یک سو نیز با تهدید شرکت ها و دولت هایی که با ایران داد و ستد داشته باشند مانع بهره برداری ایران از منافع بر جام می شو د که انتظار مردم انقلابی ایران آن است که به هر نسبتی که آمریکا نقض برجام می کند ایران نیز با راه اندازی سایت های تعطیل شده پاسخ کوبنده ای به شیطان بزرگ بدهند .
خطیب جمعه گناباد با یادآوری بیست و پنجم شهریور سالگرد کشتار مردم فلسطین در صبرا و شتیلا گفت :صهیونیست ها صدها مرد و زن و کودک فلسطینی را لت و پار کردند و به مناخین بگین جایزه هم دادند چنانچه به اوباما بعد از کشتار مردم عراق و افغانستان جایزه نوبل دادند و همچنین این جایزه را به خانم سوچی دادند که در راس دولت میانمار با عث قتل عام چهار هزار مسلمان و آواره شدن چهارصد هزارنفر گردید و همه این جنایات در سکوت مجامع بین المللی و سکوت رهبران رو سیاه کشورهای عربی صورت می گیرد که جای تامل دارد.
صادقی با اشاره به هفته بانکداری اسلامی با بیان اینکه اگر قانون بانک داری اسلامی به صورت کامل اجرا شود برکات فراوانی به همراه خواهد آورد گفت : یکی از مسئولیت های بانک ها پرداخت قرض الحسنه است که هم پاداش دارد و هم برکت که متاسفانه در گردش پولی بانک ها کم رنگ است.
وی اضافه کرد : ورود به عرصه ی تولید و اشتغال نیز از مسوولیت های بانک هاست که سپرده های مردم را در مسیر فعال کردن معادن و ترویج کشاورزی به کار گیرند نه واسطه گری و برخی از بانک ها مثل مهر اقتصاد در این زمینه عملکرد بهتری دارد .
امام جمعه گناباد با گرامی داشت روز خانواده اظهار داشت : خانواده امیر مومنان برای ما الگو است چرا که مادر این خانواده حضرت زهرا و فرزندانش حسن و حسین بودند که در همه ی کمالات برای ما الگو هستند.
صادقی هدف جنگ نرم دشمنان اسلام را فاسد کردن خانواده ها دانست و گفت : دشمن سعی می کند با بی بند و بار کردن خانواده ، عادی سازی گناه رواج خیانت زن و شوهر نسبت به یکدیگر و رواج طلاق جامعه را فاسد کنند.
خطیب جمعه گناباد با اشاره به آیه ای از قرآن که ثابت کننده رهبری علی (ع) و امامان معصوم بعد از پیامبر اسلام می باشد گفت : طبق آیه قرآن ولایت اولیای خدا موجب تمام شدن نعمت خدا و رضایت پروردگار می شود .
وی گفت : در روایتی آمده است که اگر کسی حج رفته باشد روزه و نماز خود را نیز به پا دارد و تمام اموالش را نیز در راه خدا بدهد اما ولایت ولی خدا را نداشته‌باشد پاداشی دریافت نخواهد کرد .
صادقی به نقل از مقام رهبری ادامه داد : مقام معظم رهبری در توضیح این روایت مثالی زدند و فرمودند راننده ای که گواهینامه داشت و هوشیار بود همه مسافران را سلامت به‌ مقصد می رساند اما راننده مست و خواب آلوده مسافران را به کشتن می دهد حتی اگر همه مسافران نماز و دعا بخوانند .
صادقی با بیان اینکه اگر بعد از پیامبر ولایت علی بر قرار می شد ما شاهد آن همه جنایات توسط بنی امیه و بنی عباس نبودیم.

دیدگاه شما

css.php