شنبه ۲۵ آذر ۹۶ - December 16, 2017

کدخبر : 5846
پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲

هم ترازی حقوق بازنشستگان با شاغلین /طرح استخدام یکی از فرزندان فرهنگیان

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گناباد دکتر خدابنده معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در دورهمی پیشکسوتان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گناباد که در محل مجتمع شریعت برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد غدیر و قربان گفت:از اقدامات خوب دولت تدبیر و امید پیگیری افزایش حقوق بازنشستگان و همتراز کردن حدود هشتاد درصد حقوق بازنشستگان با شاغلین است که اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

دکتر خدابنده افزود: برای رفاه حال همکاران محترم فرهنگی استان برنامه هایی جهت حمایت از مریضان صعب العلاج انجام شده است و فضایی برای اسکان رایگان این عزیزان در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به عقد قرارداد با موسسات مالی جهت حمایت مالی از همکاران گفت: تجهیز و تکمیل درمانگاه های فرهنگیان در سراسر استان در دستور کار است و مجهز ترین مرکز دندانپزشکی شرق کشور در مشهد به بهره برداری رسید که با ارائه خدمات کسر از حقوق همه همکاران انجام می شود.
دکتر خدابنده با اشاره به پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش گناباد در خصوص اشتغال حداقل یکی از فرزندان فرهنگیان گفت: طرح این موضوع به دولت انجام گرفته و در کمیسیون های تخصصی مجلس در حال پیگیری هست در صورت تصویب آن قابلیت اجرایی خواهد گرفت.
توسعه مراکز رفاهی فرهنگیان در سطح استان یکی دیگر از اقدامات در دست انجام است.
دکتر محمدپور مدیر آموزش و پرورش گناباد نیز در ابتدا این جلسه ضمن خوش آمد گویی خدمت همه مهمانان گرامی بخصوص اساتید و سپید مویان عرصه تعلیم و تربیت از پیشکسوتان گرامی درخواست حمایت، مشاوره و راهنمایی مجموعه آموزش و پرورش گناباد را مطرح کرد و اینکه بازنشستگان آینه تمام نمای شاغلین امروز هستند.
تقویت کانون بازنشستگان، طرح ایجاد پارلمان بازنشستگان آموزش و پرورش گناباد، راه اندازی ورزش صبحگاهی با محوریت بازنشستگان گرامی، طرح ایران گردی همکاران و حمایت از این عزیزان در صورتی که نیاز به مراقبت خاصی دارند از طریق اداره کل استان پیشنهادهای مدیر آموزش و پرورش گناباد بود که مطرح گردید.
در پایان این مراسم جوایزی بصورت قرعه کشی از جمله کمک هزینه کربلا، کارت هدیه و تعدادی دوچرخه به بازنشستگان گرامی اهدا شد.

دیدگاه شما

css.php