دوشنبه ۱ بهمن ۹۷ - January 21, 2019

کدخبر : 5992
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۴

چندین نفر در انتظار رسیدگی، پشت در اتاق حل اختلافات مالیاتی

چندین نفر پشت در اطاق حل اختلافات مالیاتی گناباد در انتظار رسیدگی به تقاضای تجدید نظر خود از معطلی و اتلاف وقت خود گلایه مند بودند .

به گزارش خبر نگار نامه گناباد یکی از مودیان مالیاتی در سالن اداره امور مالیاتی گناباد در حالیکه برگه دعوت نامه چند نفر از مراجعه کنندگان را نشان می داد ، گفت : برای پنج نفر دعوت نامه به تاریخ رسیدگی ساعت چهار و نیم بعد از از ظهر امروز صادر شده است؛ وقتی فقط یک هیئت به اختلافات رسیدگی می کند چه طور می توان به پرونده چندین نفر در آن واحد رسیدگی کرد.
حسین قلی زاده اضافه کرد : در حالیکه دعوت نامه برای ما برای ساعت چهار و نیم صادر شده است اما با گذشت نزدیک به دو ساعت از وقت مقرر هنوز نوبت رسیدگی به پرونده نشده است.
یکی دیگر از صنعت گران شهرستان. گناباد نیز گفت : هیئت حل اختلافات مالیاتی از سه نفر تشکیل می شود که یکی از این افراد باید نماینده ای از اطاق بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی باشد .
علی تقوی ادامه داد: این فرد باید توسط مالیات دهندگان و تشکل های صنفی انتخاب شود در صورتیکه چنین نماینده ای در هیئت حل اختلافات مالیاتی گناباد وجود ندارد و
ظاهرا برای رسمیت دادن به این هیئت یکی از بازنشستگان اداره دارایی به عنوان نماینده تشکل های صنفی در هیئت حل اختلافات مالیاتی گناباد حضور دارد.

 

دیدگاه شما

css.php