دوشنبه ۱ بهمن ۹۷ - January 21, 2019

کدخبر : 6076
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲

چه کسی تصمیم به جابجایی فرماندار گناباد را کلید زده است

واقعا گاهی اوقات فضای سیاسی آن قدر غبار آلود و آکنده از شبهه می شود که آدم از ته دل درود می فرستد به جمال آقا علی بن ابی طالب که وقتی برای پذیرفتن خلافت مردم نزد آن حضرت رفتند گفت بروید افسار حکومت را به دست دیگری بدهید من وزیر شما باشم بهتر است که امیر شما باشم (نقل به مضمون)

با این مقدمه بر گردم به اصل موضوع ، چندی است که اخباری مربوط به جابجایی فرماندار گناباد به گوش می رسد .

چنین عنوان شده است بدلیل توان بالای مدیریتی جناب نبی پور قرار است ایشان به سمت فرمانداری شهرستان دیگری انتخاب شوند و به نوعی ارتقا یابند .

حقیر یعنی نگارنده تا حدودی به ساختار اداری آگاهم و می دانم تنها و تنها در حوزه ی لشکری می توان مدیری را علی رغم میل باطنی او مجبور به جابجایی در حوزه خدمتش نمود .

و با توجه به اینکه آقای نبی پور راضی به این جابجایی نبوده است چرا این پروسه رقم خورده است و تا کنون نیز ادامه دارد حالا پیشنهاد این جابجایی به آقای نبی پور غیر عادی نیست اما این این پافشاری و اصرار از قاعده بیرون می زند.

علاوه بر اینکه خود جناب نبی پور با این تغییر موافق نبوده است .

همه‌ی بزرگان شهرستان از جمله امام جمعه محترم، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و بسیاری از اعضای شورای شهر و روستا نیز با این تغییر به نقل از خودشان موافق نبوده و نبستند .

اما عقل سلیم می گوید یک جای کار مشکل دارد .

باور اینکه تمام بزرگان گناباد با تغییر و جابجایی آقای نبی پور مخالف باشند ،خود شخص ایشان نیز همچنین، و این جریان هنوز مصر به تغییر و جابجایی باشد خیلی سخت به نظر می رسد.

مگر اینکه در این میانه کسی راست نگفته باشد . نمی گویم خدای نکرده دروغی گفته شده است اما بعید می دانم که همه‌ی حرف های راست در این جریان گفته شده باشند.

صادق ایزدی گنابادی

برچسب ها :
دیدگاه شما

css.php