چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ - May 23, 2018

کدخبر : 5702
شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹

یکصد و بیست دو نو آموز در مدرسه فوتبال گناباد آموزش می بینند /استقبال تیم های روستایی از مسابقات نونهالان/بحث مالی جام رمضان شفاف است /تمرکز بر پشتوانه سازی /

رییس هیئت فوتبال شهرستان گناباد گفت:یکصد و بیست دو نو آموز در قالب پنج کلاس در مدرسه ی هیئت فوتبال گناباد آموزش می بینند

به گزارش نامه گناباد  احمد زمانیان شبانگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ده مربی آموزش دیده در این کلاس ها کار آموزش فوتبال را انجام می دهند

رییس هیئت فوتبال گناباد  با بیان اینکه بیشتر تمرکز هیئت بر پشتوانه سازی و رده های پایین سنی است گفت:مسابقات نونهالان در دوره رده سنی زیر۱۲ سال و زیر ۱۴ سال با شرکت بیست و یک تیم دیروز به پایان رسید که این تعداد شرکت کننده در این رده سنی کم سابقه بوده است

وی ادامه داد:نکته جالب این مسابقات حضور تیم هایی از روستاهای گناباد بود که تقریبا می توان گفت هشتاد درصد از تیم های شرکت کننده از مناطق روستایی بودند.

زمانیان اظهار داشت:که جای بسی تعجب است که از منطقه مرکزی شهر گناباد فقط یک تیم درمسابقات نونهالان حضور داشت

وی با بیان اینکه در هر دو رده مسابقات نونهالان تیم هایی از روستای روشناوند قهرمان شدند گفت:تیم یکی از روستاهای گناباد (نوده پشنگ) برای شرکت در هر مسابقه ۷۰۰۰۰هزار تومان کرایه ایاب و ذهاب پرداخت می کرده است و متاسفانه از چند قدمی محل بر گزاری مسابقات تیمی حضور نداشت.

زمانیان درخصوص دستاوردهای حضور تاج در گناباد گفت:حضورایشان باعث شد که توجه مردم گناباد به اهمیت فوتبال بیشترو نتیجه آن می تواند نوعی بها دادن به ورزش باشد.

وی ادامه داد:حضور آقای تاج در منزل شهید محمود توانا فوتبالیست منتخب گناباد در دهه شصت به نوعی تکریم و تجلیل از این شهید بزرگوار بود که در جای خود بسیار ارزشمند است

وی با اشاره به مسایلی که در فضای مجازی در مورد موضوعات مالی جام رمضان مطرح شده است گفت:مسایل مالی جام رمضان بسیار شفاف و روشن است.

وی ادامه داد:در مسابقات جام رمضان ۵۳ تیم در پنج رده بزرگ سالان امید جوانان نوجوانان و پیشکسوتان حضور داشتند.

وی با اعلام ریز هزینه و آورده های مسابقات رمضان گفت:بعد از کسر هزینه ها چهار میلیون تومان در حساب هیئت موجود است که در امورات فوتبالی هزینه خواهد شد.

زمانیان گفت:دراین مسابقات حدود ۴۵ میلیون ریال به تیم های قهرمان اهدا شد که هزینه این جایزه را که به صورت غیر تقدی و بن خرید کالا ی ورزشی بوده،حامیان مالی این مسابقات تعهد کرده اند.

وی در مورد بلیط فروشی در مسابقات فوتسال  جام رمضان گفت:سی درصد درآمد بلیط فروشی متعلق به انجمن حمایت از زندانیان بوده، درمقابل جمعی از مددجویان زندان گناباد متعهد انجام بعضی امورات محل برگزاری مسابقات شده بودند.

زمانیان با بیان اینکه فقط برای اجاره سالن بر گزاری مسابقات جام رمضان چهار میلیون تومان پرداخت شده است گفت:هزینه داوری هزینه نیروی انتظامی حق الزحمه عوامل مسابقات و هزینه های متفرقه از جمله خرج کرد های ما در جام رمضان بوده است.

وی در خصوص اعتراض بعضی از تیم ها در رابطه با جایزه تیم های صاحب رده گفت: بیش از سی درصد از حق ثبت نام تیم ها جایزه اهدا شده است که مقدار کمی نیست البته این جایزه را حامیان مالی تعهد کرده‌اند و گرنه جام رمضان هزینه و آورده آن با هم مساوی می شد

رییس هیئت فوتبال گناباد در مورد حضور بازیکنان غیر بومی بدون محدودیت در قالب تیم های شرکت کننده در جام رمضان گناباد گفت:این تصمیم هیئت رییسه فوتبال شهرستان بود وحضوراین بازیکنان خصوصا دو بازیکن ملی پوش باعث ایجاد شور و نشاط در سالن شد به  طوریکه این مسابقات با استقبال کم نظیر تماشاگران روبرو گردید.

وی با تشکرازدادستان گناباد ادامه داد:دراکثر شب ها آقای محولاتی  در سالن حضور داشتند که این امر هم ضامن امنیت و نظم این مسابقات گردید و هم اهمیت آن را چندین برابر کرد.

زمانیان حضور امام جمعه گناباد را در شب فینال یک موهبت دانست و گفت:حجه الاسلام صادقی تا پایان مراسم شب فینال. در سالن حضور داشتند که هم باعث افتخار ما شد و هم تماشاگران به احترام ایشان نهایت ادب و رعایت را از خود نشان دادند.

دبیر هیات فوتبال شهرستان گناباد نیز گفت:مسابقات دسته یک گناباد بااستقبال خوب تیم ها روبرو گشته است.

مهدی رضایی افزود:چهارده تیم برای شرکت درمسابقات دسته یک اعلام حضور کرده‌اند.

وی در خصوص بازیکنان ملی پوش در فوتسال جام رمضان گفت:حضور این بازیکنان در فوتسال جام رمضان کلاس آموزشی محسوب می شد.

وی ادامه داد:بازیکنان گنابادی خودشان را درکناراین بازیکنان محک زدند.

وی بابیان اینکه جام رمضان بیشتر جنبه نمایشی و سرگرمی دارد گفت:ما در مسابقات رسمی لیگ فوتسال شهرستان به بازیکنان غیر بومی خارج از قرار داد اجازه بازی نمی دهیم ولی جام رمضان کلا با مسابقات رسمی متفاوت است.

گزارش:صادق ایزدی گنابادی

دیدگاه شما

css.php